نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ترس از رفیق بد:(

1439
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از رفیق بد:(

سلام .وقتتون بخیر.ممکنه سوالم زیاد مهم و یا جدی نباشه ولی خب درحال حاضر ذهنه منو مشغول کرده...
    من حدودا 2هفته ای میشه با یه اقاپسری اشنا شدم .که خب درمورده این رابطه به 3.4نفر از دوستام گفتم.
    و یکی از این دوستام هم بااینکه کسیو تو زندگی داره ولی دیشب به این اقا پسر تو اینستا رکوئست داد که خب اون ب من گف که قبول کنه یا نه و من گفتم نه!
    من یه جوری ترسیده شدم
    قبلنم از یکی از دوستام سره یه رابطه نارو خوردم...
    نمیدونم چرا ازصبح همش دارم ب این موضوع فکر میکنم که دوسته من میدونسته من باااین اقا پسر رابطه دارم چرا بدون هیچ اجازه و حرفی بهش رکوئست داده......
    میترسم از رفیق نارو بخورم
    ترسم زیادیه یا حق دارم؟
    بنظرتون به دوستم چیزی بگم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس از رفیق بد:(

سلام به شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل احترام هست اما در این مسیر نیاز هست که شما در این مورد در احترام با دوستتان صحبت کنید و دلیل این رفتار ایشان را جویا شوید در کنار اینکه بهتر است حریم خصوصی روابط خود را حفظ کنید و سعی کنید که در مورد این روابط با حفظ حریم های خصوصی پیش بروید و نیازی نیست که در این موراد با افراد زیادی صحبت کنید .
    در زمان فعلی نیز بهتر است که سعی کنید براساس شرایط سنی خود را در مورد این روباط تصمیم گیری کنید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل احترام هست اما در این مسیر نیاز هست که شما در این مورد در احترام با دوستتان صحبت کنید و دلیل این رفتار ایشان را جویا شوید در کنار اینکه بهتر است حریم خصوصی روابط خود را حفظ کنید و سعی کنید که در مورد این روابط با حفظ حریم های خصوصی پیش بروید و نیازی نیست که در این موراد با افراد زیادی صحبت کنید .
    در زمان فعلی نیز بهتر است که سعی کنید براساس شرایط سنی خود را در مورد این روباط تصمیم گیری کنید .

خیلی ممنونم از راهنماییتون
    فقط نمیدونم چی بگم به دوستم.چطور صحبت کنم که باعث ناراحتی کسی نشه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh79 نمایش پست ها
    سلام .وقتتون بخیر.ممکنه سوالم زیاد مهم و یا جدی نباشه ولی خب درحال حاضر ذهنه منو مشغول کرده...
    من حدودا 2هفته ای میشه با یه اقاپسری اشنا شدم .که خب درمورده این رابطه به 3.4نفر از دوستام گفتم.
    و یکی از این دوستام هم بااینکه کسیو تو زندگی داره ولی دیشب به این اقا پسر تو اینستا رکوئست داد که خب اون ب من گف که قبول کنه یا نه و من گفتم نه!
    من یه جوری ترسیده شدم
    قبلنم از یکی از دوستام سره یه رابطه نارو خوردم...
    نمیدونم چرا ازصبح همش دارم ب این موضوع فکر میکنم که دوسته من میدونسته من باااین اقا پسر رابطه دارم چرا بدون هیچ اجازه و حرفی بهش رکوئست داده......
    میترسم از رفیق نارو بخورم
    ترسم زیادیه یا حق دارم؟
    بنظرتون به دوستم چیزی بگم؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دقت کن دوست عزیز هرچیز باید درمسیر خودش طی بشه تا ایمن و مطمئن باشه و به نتیجه برسه دوستی و آشنایی هم باید در چهارچوب ازدواج با هدف ازدواج باشه درغیر این صورت مسیری آسیب زا و نامطمئن هستش
    خب به نظر میرسه دوستی های مجازی که پایه و اساس ندارند از دسته روابطی هستند که بدون هدف تلقی میشه و شما نباید براس بقدری انرژی و تمرکز و وقت بزارید که شمارو از مسیر رشد فردی و موقعیت های مناسب دور کنه
    بنابراین به شما پیشنهاد میشه ابتدا این رابطه رو برای خودتون شفاف سازی کنید که سرانجام این رابطه چی هستش و قراره به کجا ختم بشه باید ببینید اگر این رابطه ظاهرا آینده ای نداره ازش دوری کنید چون فقط برای شما وابستگی در پی داره
    درواقع ازدواج باید برمبنای تحقیق ، مشاوره و شناخت درست از هم دیگه باشه و آشنایی درفضای مجازی این شرایط رو نداره
    وافراد به راحتی میتونن واقعیات و هویت خودشون رو پنهان کنن و طوری دیگه نمایش بدن
    پس تمامی این موارد نشون میده ابتدا این رابطه خطاست و از راه ایمن نیست واگرنه یک درخواست دوستی در فضای مجازی نمیتونست تهدید این رابطه باشه
    از طرفی به شما پیشنهاد میشه که باتوجه به شرایط سنی تون در مورد این رابطه گام بردارین و تنها زمانی وارد رابطه بشید که قرار به ازدواج باشه و شما و طرف مقابل هردو پتانسیل های لازم رو داشته باشید
    درگام بعد. بعد از شفاف سازی اگر هنوز تمایل دارید بر این رابطه استوار باشید باید با احترام بدون توهین هرطور که بلدین با دوستتون دراین مورد صحبت کنید و ازش بخواین توضیحات خودش رو عنوان کنه
    ودرنهایت تصمیم گیری با شماست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دقت کن دوست عزیز هرچیز باید درمسیر خودش طی بشه تا ایمن و مطمئن باشه و به نتیجه برسه دوستی و آشنایی هم باید در چهارچوب ازدواج با هدف ازدواج باشه درغیر این صورت مسیری آسیب زا و نامطمئن هستش
    خب به نظر میرسه دوستی های مجازی که پایه و اساس ندارند از دسته روابطی هستند که بدون هدف تلقی میشه و شما نباید براس بقدری انرژی و تمرکز و وقت بزارید که شمارو از مسیر رشد فردی و موقعیت های مناسب دور کنه
    بنابراین به شما پیشنهاد میشه ابتدا این رابطه رو برای خودتون شفاف سازی کنید که سرانجام این رابطه چی هستش و قراره به کجا ختم بشه باید ببینید اگر این رابطه ظاهرا آینده ای نداره ازش دوری کنید چون فقط برای شما وابستگی در پی داره
    درواقع ازدواج باید برمبنای تحقیق ، مشاوره و شناخت درست از هم دیگه باشه و آشنایی درفضای مجازی این شرایط رو نداره
    وافراد به راحتی میتونن واقعیات و هویت خودشون رو پنهان کنن و طوری دیگه نمایش بدن
    پس تمامی این موارد نشون میده ابتدا این رابطه خطاست و از راه ایمن نیست واگرنه یک درخواست دوستی در فضای مجازی نمیتونست تهدید این رابطه باشه
    از طرفی به شما پیشنهاد میشه که باتوجه به شرایط سنی تون در مورد این رابطه گام بردارین و تنها زمانی وارد رابطه بشید که قرار به ازدواج باشه و شما و طرف مقابل هردو پتانسیل های لازم رو داشته باشید
    درگام بعد. بعد از شفاف سازی اگر هنوز تمایل دارید بر این رابطه استوار باشید باید با احترام بدون توهین هرطور که بلدین با دوستتون دراین مورد صحبت کنید و ازش بخواین توضیحات خودش رو عنوان کنه
    ودرنهایت تصمیم گیری با شماست
    متشکرم از راهنماییتون
    ن دوستی مجازی نیست...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh79 نمایش پست ها
    متشکرم از راهنماییتون
    ن دوستی مجازی نیست...
    چون اینستاگرام رو قید کردید ( درخواست دادن دوست شما به اون آقا در اینستا ) و مشخص نکردین رابطه در بستر مجازی هست یا خیر
    امکان داده شد که رابطه درفضای مجازی هست
    با همون دوستی که میگین باید صحبت کنید و ازش درمورد مشکل به وجود اومده صحبت کنید
    میتونید ایشون رو به کافی شاپ دعوت کنید یا درمکانی مناسب بدای صحبت باهاش حرف بزنید و علت ماجرا رو جویا بشین
    باتوجه به اینکه ایشون خبر داشتند از موضوع شما و باکسی هم درارتباط هست به نظر میاد حسن نیتی درکار نباشه پس مراقب باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، یه، این، از،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد